OK

کالسکه کودک مدل Evostar1

سیستم سفر شیک که با رشد خانواده رشد می کند.

تقریبا 6 ماه تا 4 سال ؛ 9 تا 25 کیلوگرم

مدل Evostar 1 منحصرا برای پاسخ به نیازهای مدرن خانواده هایی که نسبت به مد هوشیار هستند طراحی شده است. در ترکیب با صندلی های مراقبت از کودک سری Evo کیتی، مدل Evostar 1 تبدیل به یک سیستم عالی برای سفر از ابتدای زمان تولد شده است، چرا که کار سیت نوزاد یک جایگزین مناسب برای کریر است و حالت خوابیده آن بسیار راحت می باشد. مدل Evostar 1 به همراه خانواده رشد کرده و یک راه حل منحصر به فرد و راحت برای حمل دو نوزاد یا کودکان نوپا است. این محصول با چند تغییر ساده و سریع می تواند تبدیل به یک سیستم سفر مناسب برای خواهر و برادرها یا دوقلوها شود. این محصول برای خانواده هایی که سبک زندگی دینامیک دارند مناسب است. واحدهای نشیمن راحت آن می تواند مطابق با نیازهای خانواده ترکیب شود و فضا با استفاده از یک فریم ترکیبی حفظ شود. این محصول خیلی سریع و راحت با نیازهای خاص خانواده در هر کدام از موقعیت های روزانه هماهنگ می شود. این محصول دارای چرخ هایی با فناوری "Tru-Ride® Technology" است که از PU ساخته شده است وچرخ های جلو دارای حالت معلق و مفصل گرداننده هستند که سبب شده مدل Evostar 1 بتواند بدون تلاش زیاد به راحتی قدرت مانور داشته باشد و روی تمام انواع سطوح حرکت کند. دسته قابل تنظیم ارگونومیک آن ساخته شده از چرم PU بوده و سبب می شود هر سفر تبدیل به یک لذت شود. این کالستکه به دلیل مکانیزم نوآورانه ای که دارد خیلی سریع و راحت جمع می شود. این مدل کوچک و ساده است و به راحتی می توان آن را در محل مناسب جا داد.

حالت دوقلو: این محصول می تواند به راحتی و خیلی سریع تبدیل به یک کالسکه برای دوقلوها یا خواهر و برادرها شود.

مدل Evostar 1 به نحوی طراحی شده است که کاملا انعطاف پذیر باشد تا بتواند بدون صرف تلاش زیاد مناسب نیازهای خانواده در حال رشد باشد. لوازم جانبی مربوط به اتاقک پشتی این کالسکه جداگانه فروخته می شوند و قابلیت نصب سریع و آسان دارد و میتوانید با نصب آن به پشتی اتاقک اصلی آن را تبدیل به کالسکه ای برای دوقلوها یا خواهر و برادرها کنید. بالا یا پائین، به سمت والدین یا به سمت بیرون، دو نوزاد یا کودک نو پا را می توانید به هر روشی که برای شما راحت است حمل کنید و آنها را برای صرفه جویی در فضا در یک فریم قرار دهید. تنها چند کلیک ساده برای قرار دادن نشیمن ها در قابل و قرار دادن کار سیت نوزاد به هر طریقی که دوست دارید لازم است. این محصول کوچک و همه کاره با عرض اندک خود (فقط 59 سانتی متر) مناسب برای هر موقعیتی است و می تواند به سادگی در شهر حرکت کند.

مشخصات


دسته ارگونومیک و مکانیزم جمع شدن ساده

دسته ارگونومیک آن از PU ساخته شده و دارای 5 حالت ارتفاع مختلف است که بر اساس نیاز هر کدام از آنها قابل استفاده هستند. مکانیزم جمع شدن این مدل بسیار ساده بوده و با فشار دادن دسته به سمت داخل انجام می شود. دسته دومی که روی سبد قرار دارد سبب می شود کالسکه قابل بالا کشیدن و قرار گرفتن روی حالت استند باشد و سایز جمع شده آن بسیار کوچک است.

راحت و دارای نشیمنگاهی که به راحتی قابل تنظیم است.

نشیمن راحت و منعطف آن می تواند برای نشستن به رو به رو یا به پشت تنظیم شود و می توان آن را تنها با یک دست به هر یک از سه حالت خوابیده تنظیم کرد تا مطمئن شوید حالت نشسته یا خوابیده کودک مناسب است. به دلیل وجود جای پای راحت با قابلیت تنظیم در 4 حالت، پای کودک می تواند در هر موقعیتی راحت باشد.

سایبان بزرگ

سایبان بزرگ آن در 3 حالت قابل تنظیم است و به شکلی مناسب از کودک در برابر نور خورشید محافظت می کند.

سیستم مهار 5 موقعیتی با قابلیت تنظیم سایز

بسته به سایز کودک، سیستم مهار می تواند به راحتی در سه حالت ارتفاع مختلف تنظیم شود. محافظ های شانه و سینه مجهز به پدهای نرمی هستند که در نقاط حساس بدن قرار می گیرند. این بخش ها در دمای 30 درجه سانتی گراد قابل شستشو هستند.

فضای اضافی بزرگی برای قرار دادن وسائل دارد

سبد خرید جادار آن به راحتی از هر طرف بدون توجه به منطقه یا جهت بخش نشیمن در دسترس است و فضایی اضافه و بهینه در اختیار شما قرار می دهد. جیب پشتی فضای بیشتر با دسترسی سریع در اختیار شما قرار می دهد. بچه ها می توانند لوازم شخصی خود را در بخش های تعبیه شده در زیر جای پای خود قرار دهند.

تایرهای با دوام و مقاوم

مدل Evostar 1 دارای چرخ هایی با فناوری "Tru-Ride® Technology" است که از PU (پلی یورتان) ساخته شده است . این تایرها نه تنها محکم تر از تایرهای استاندارد هستند، بلکه طول عمر بیشتری هم دارند چون با حرکت روی سطح حتی بعد از مدتی طولانی هم به سختی فرسوده می شوند. این تایرها نیازی به نگهداری ندارند و پنچر نمی شوند. چرخ های این محصول همه حالتی معلق و قابل چرخش دارند که میتوانند در صورت نیاز در موقعیت خاص فیکس شوند بنابراین این محصول قدرت مانور بالایی در هر نوع سطحی دارد.

رنگ و طراحی


مدل Evostar 1 دارای ویژگی های خاصی است.
این مدل مدرن است، دارای طراحی نوآورانه بوده و کیفیت بالایی برای مواد استفاده شده در آن در نظر گرفته شده است. این مدل به شدت نرم است اما در عین حال مواد آن بسیار با دوام هستند و با تزئینات مدرن و نقره ای ترکیب شده اند. مجموعه 2017 شامل 6 سایه رنگ مختلف است. به دلیل ویژگی های خاص پارچه آن، تن درخشان رنگ ها برای مدت خیلی طولانی حفظ می شوند.

Night Blue

Royal Purple

Onyx Black

Ruby Red

Steel Grey

Lime Green