OK

صندلی ماشین مدل Guardianfix 3

ایمنی فوق العاده برای کودکان کوچک و قد بلند.

گروه 1/2/3، تقریبا از 9
ماه تا 12 سال - بین 9 تا 36 کیلوگرم

علاوه بر ایمنی اثبات شده آن - مدل قبلی این سری رتبه «خوب» با نمره 2/1 را در تست Stiftung Warentest و ADAC دریافت کرده بود - ولی آخرین مدل از سری Guardianfix از محصولات کیدی حفاظت خیلی بهتری در برابر ضربه های وارد شده از کنار ارائه میکند. مدل Guardianfix 3 همچنین مطابق با آخرین استاندارد ECE-R44/04 (مکمل 10) بوده و بنابراین مطابق با آخرین استانداردهای ایمنی است. اینن کارسیت می تواند بعد از کارسیت هایی مانند Kiddy Evoluna i-Size برای کودک استفاده شود. سیستم حفاظت در برابر ضربه جدید کیدی برای کودکان کوچکتر (9 تا 11 کیلو) حفاظت کامل را ایجاد می کنند. ویژگی های اضافی مانند موقعیت نشستن با عمق بیشتر و همچنین تکیه گاه پایی که به راحتی میتواند در 5 موقعیت تنظیم شود نه تنها راحتی بیشتری ایجاد می کند، سبب افزایش ایمنی از طریق استفاده بهینه از حالت ارگونومیک برای کودک می شود. این مدل با کودک شما بزرگ می شود و به شکلی فوق العاده سایز عرض و ارتفاع آن با بدن کودک تطبیق پیدا میکند. می توان از آن تقریبا از 9 ماهگی (9 کیلو) تا 12 سالگی (36 کیلو) استفاده کرد.

جوایز 

مشخصات


قابل تنظیم و راحت

مدل Guardianfix 3 میتواند مطابق با اندازه ها و سایز کودک شما تنظیم شود. برای کودکان کم سن و سالتر این کارسیت به همراه کوسن مخصوص و محافظ ضربه استفاده می شود. برای کودکان بزرگتر ارتفاع و عرض پشتی قابل تنظیم است و تکیه گاه پا نیز می تواند به شکلی بهینه تغییر پیدا کند.

قابل تنظیم و راحت

مدل Guardianfix 3 میتواند مطابق با اندازه ها و سایز کودک شما تنظیم شود. برای کودکان کم سن و سالتر این کارسیت به همراه کوسن مخصوص و محافظ ضربه استفاده می شود. برای کودکان بزرگتر ارتفاع و عرض پشتی قابل تنظیم است و تکیه گاه پا نیز می تواند به شکلی بهینه تغییر پیدا کند.

ماکزیمم حفاظت در برابر ضربات جانبی

ماده استفاده شده برای جذب انرژی یک ماده اصطلاحا هایتک است که "Honey Comb 2" نام دارد و در نواحی حساس سر و شانه استفاده شده است تا از نقاط ضعیف بدن کودک به خوبی حفاظت کند.

جاذب شوک کیدی

کارسیت همیشه در خودرو با استفاده از یک سیستم کمربند سه نقطه ای فیکس می شود. اما این سیستم برای بزرگسالان طراحی شده است. جاذب شوک کیدی انرژی حاصل از این کمربند سه نقطه ای را جذب کرده و از کودک در برابر هر نوع تصادف یا ترمز ناگهانی حفاظت می کند.

کمانش صحیح

مسیر کمربند با رنگ قرمز نشان داده شده است تا نه تنها کمانش صحیح آن تضمین شود، بلکه جلوی هر نوع ریسک استفاده اشتباه گرفته شود.

اتصالات +K-fix

با استفاده از اتصالات K-fix کاربردی، این کار سیت می تواند به سادگی در سیستم ایزوفیکس در خودرو ثابت شود. سیستم بهینه شده اتصالات K-fix همچنین سبب می شود کارسیت بتواند به طرفین حرکن کند تا به این ترتیب انرژی جانبی ضربه ای در اثر تصادف به راحتی جذب شود. زاویه خوابیده قابل تنظیم آن سبب می شود کودک در موقعیتی راحت و با آرامش قرار بگیرد که به ویژه در سفرهای طولانی مدت مهم است. در خودروهایی که فاقد ایزوفیکس هستند، اتصالات K-fix میتوانند به سادگی جمع شوند.

رنگ و طراحی


مجموعه سال 2017 نه تنها در رنگ های مدرن ارائه شده است، بلکه به دلیل لوازم نقره ای استفاده شده در آن دارای حالت خاصی می باشد. پارچه های پد دار نرم جدید استفاده شده در این مدل کارسیت ها که رد صندلی و جای سر آن استفاده شده سبب افزایش میزان راحتی آن شده است. یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه الگوی خاص آن است. نقاط استفاده شده در آن کد مورس هستند که یک پیام خاص ارائه می کنند: «کیدی - ما کودکان خود را دوست داریم». منحصر به فرد و غیرقابل اشتباه

Lime Green

Nougat Brown

Royal Purple

Night Blue

Onyx Black

Steel Grey

Ocean Petrol

Ruby Red