OK

صندلی ماشین مدل Evoluna i-Size

تنها کارسیت سایز i که از قابلیت خوابیدن کاملا تخت در داخل و
خارج ماشین برخوردار است.

حداکثر 83 سانتی متر، ماکزیمم تا
حدود 15 ماه و ماکزیمم تا 13 کیلوگرم

مدل Evoluna i-Size تنها مدل کارسیت سایز i نوزادان در بازار است که دارای قابلیت خوابیدن به صورت کاملا تخت در داخل و خارج ماشین میباشد و بنابراین حداکثر میزان ایمنی و راحتی را ممکن می سازد. با این قابلیت منحصر به فرد، این محصول یک دسته جدید از محصولات کار سیت نوزدان را به همراه معیاری جدید برای این محصولات در سطح جهان معرفی کرده است. حفاظت جانبی بهینه در برابر ضربه و همچنین بسته شدن پایه 2 کیدی ایزوفیکس آن تنها با یک کلیک سبب میشود این محصول در حال حاضر تبدیل به ایمنترین محصول در این دسته در جهان شود. این کارسیت امسال در آزمونهای Stiftung Warentest و ADAC شرکت کرده و در این آزمونها تنها کارسیتی بود که توانسته به نتیجه «خیلی خوب» 1/5در بین 26 کارسیت موجود در این تست دست پیدا کند.

کارسیت Evoluna i-Size با آخرین و شدیدترین استاندارد ECE-R129 (برای سایز i) برای تستهای ضربه از جلو و عقب، موقعیت چپ شدن و همچنین ضربه از کنار همخوانی دارد. این محصول دارای سایز جادار و باقابلیت خوابانده شدن میباشد و میتوان آن را با سایز نوزاد به نحوی تنظیم کرد که کودک در آن کاملا راحت بوده و همچنین یک جایگزین بسیار خوب برای کری کات در ست کالسکه ها میباشد.

دارای ویژگی منحصر به فرد خوابانیده شدن کامل برای بالا بردن میزان ایمنی و راحتی

مدل Evoluna i-Size تنها مدل کارسیت نوزادان در بازار است که دارای قابلیت خوابیدن به صورت کاملا تخت در داخل و خارج ماشین میباشد. این فناوری آزمایش شده و اختراع شده توسط کیدی به شکل ویژه به منظور پاسخگویی به نیازهای نوزادان تازه متولد شده و همچنین نوزادان نارس تهیه شده است. با توجه به اینکه در این نوزادان عضلات گردن هنوز به شکل کامل رشد نکرده اند، در زمان خواب سر نوزاد به سادگی به سمت جلو خم می شود و این مساله میتواند برای وی مشکلاتی در خصوص نفس کشیدن و در نتیجه کاهش جذب اکسیژن ایجاد کند. این مدل تنها نوع کارسیت نوزادان سایز i است که دارای این قابلیت حالت خوابیه در درون خودرو نیز میباشد. با چرخاندن دسته، فریم تعبیه شده در کارسیت نوزاد به حالت خوابیده در می آید. این فریم باریک همچنین می تواند در صورت بروز تصادف یا در زمانی که جاده ناهموار است از ستون فقرات حساس کودک محافظت کند. پزشکان متخصص کودکان و ماماها توصیه می کنند نوزاد در حالت خوابیده باشد، به ویژه در زمانی که قرار است سفری طولانی داشته باشد، این موقعیت ارگونومیک برای ستون فقرات درحال رشد کودک بسیار بهتر خواهد بود. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که این مدل کارسیت حداقل به 79 سانتیمتر فضا در حالت خوابیده خود نیاز دارد. لطفا قبل از نصب این مدل در حالت خوابیده فضای پای مسافر جلویی را بررسی کنید.

مشخصات


دارای سیستم فوق العاده برای سفر

این مدل در ترکیب با کالسکه کیدی یک سیستم عالی برای مسافرت را ایجاد کرده و گزینه ای راحت برای حمل کودک در حالت خوابیده و قابل استفاده به جای کری کات می باشد

ماکزیمم میزان حفاظت در برابر ضربه های جانبی

دارای لایه ای که به صورت کامل انرژی را جذب می کند و به صورت یکپارچه درون محفظه نوزاد قرار دارد تا به این ترتیب به صورت کامل آن را در برابر ضرباتی که از طرفین وارد می شود محافظت کند. در ترکیب با اجزای اضافی و ثابتی که در کناره ها برای جذب ضربه های جانبی در نظر گرفته شده است، مانند EPO، این قطعه هر نوع نیروی برخورد در زمان وارد شدن ضربه جانبی را قبل از اینکه به نقاط حساس بدن نوزاد برسد جذب می کند.

برای هر سایزی عالی است.

مدل Evoluna i-Size می تواند بر اساس سایز نوزاد با استفاده از لایه درونی inlay یا از طریق سیستم سیستم مهار قابل تنظیم در 5 موقعیت به خوبی تنظیم شود. سایز این محصول بسیار بزرگ است و بنابراین کاملا می تواند برای نوزادان بزرگتر نیز استفاده شود.

سایبان بزرگ با حفاظت در برابر UVP50 +

سایبان بزرگ و یکپارچه با قابلیت کامل برای تنظیم شدن که مطابق با استاندارد UVP50+ است و بنابرین از نوزاد به شکلی عالی در برابر نور خورشید مراقبت می کند.

به راحتی با یک کلیک نسب می شود، استفاده از آن ساده و ایمن است

نصب ساده کارسیت نوزاد سایز i مدل Evoluna با ترکیب با پایه ایزوفیت کیدی 2. به راحتی با یک کلیک این کارسیت به پایه نصب می شود و نشانگر سبزرنگ نشان می دهد که آیا کارسیت به درستی نصب شده است یا خیر

رنگ و طراحی


مجموعه سال 2017 نه تنها در رنگ های مدرن ارائه شده است، بلکه به دلیل لوازم نقره ای استفاده شده در آن دارای حالت خاصی می باشد. پارچه های پد دار نرم جدید استفاده شده در این مدل کارسیت ها که رد صندلی و جای سر آن استفاده شده سبب افزایش میزان راحتی آن شده است. یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه الگوی خاص آن است. نقاط استفاده شده در آن کد مورس هستند که یک پیام خاص ارائه می کنند: «کیدی - ما کودکان خود را دوست داریم». منحصر به فرد و غیرقابل اشتباه

Lime Green

Royal Purple

Onyx Black

Ruby Red

Lime Green

Royal Purple

Onyx Black

Ruby Red