OK

صندلی ماشین مدل Phonixfix 3

این محصول برنده آخرین تست ها بوده است،
کاملا راحت و کاملا ایمن می باشد.

گروه 1؛ از حدود 9 ماه تا 4 سال،
بین 9 تا 18 کیلوگرم

آخرین مدل از سری Phonixfix از محصولات کیدی با نام Phoenixfix Pro 2 معرفی شده است و برنده نتیجه بسیار عالی «خیلی خوب» با امتیاز 1/4 در آزمون انجام شده توسط Stiftung Warentest و ADAC بوده است. این مدل بسیار بهینه تر شده و میزان ایمنی آن افزایش یافته است و به آن ویژگی های بیشتری اضافه شده است.
مدل Phoenixfix 3 مطابق با آخرین استانداردهای ECE-R44/04 (تکمیلی 9) است و بنابرین با آخرین استانداردهای ایمنی همخوانی کامل دارد. میزان حفاظت این مدل در برابر ضربات جانبی افزایش یافته و امنیت بیشتری برای کودک ایجاد کرده است.
این کارسیت می تواند بعد از کارسیت هایی مانند Kiddy Evoluna i-Size برای کودک استفاده شود. سیستم حفاظت در برابر ضربه جدید کیدی و اضافه شدن کوسن جدید برای کودکان کوچکتر (9 تا 11 کیلو) حفاظت کامل را برای کودک ایجاد می کنند. مدل Phoenixfix 3 همزمان با کودک شما رشد کرده و عرض و قد آن مطابق با سایز کودک تنظیم می شود. این مدل میتواند تقریبا از 9 ماهگی (9 کیلو) تا 4 سالگی (18 کیلو) استفاده شود.

جوایز 

مشخصات


قابل تنظیم و راحت

مدل Phoenixfix 3 به شکلی عالی با سایز کودک هماهنگ می شود. برای کودکان کوچکتر از کوسن در ابتدای مصرف استفاده می شود که بعدا می توان خیلی راحت آن را حذف کرد. این کوسن سبب میشود راحت بودن پا و سر برای نوزاد بهینه بوده و این محصول کاملا برای سایز کودک مناسب باشد و بنابراین ایمنی و راحتی بالایی را ارائه می کند.

کوسن قابل تنظیم

مدل Phonixfix 3 به شکلی عالی با سایز کودک شما هماهنگ می شود. برای کودکان کوچکتر از کوسن در ابتدای مصرف استفاده می شود. که بعدا می توان خیلی راحت آنرا حذف کرد . این کوسن سبب میشود راحت بودن پا و سر برای نوزاد بهینه بوده و این محصول کاملا برای سایز کودک مناسب باشد. بنابراین ایمنی و راحتب بالایی را ارائه میکند.

ماکزیمم حفاظت در برابر ضربات جانبی

کارسیت همیشه در خودرو با استفاده از یک سیستم کمربند سه نقطه ای فیکس می شود. اما این سیستم برای بزرگسالان طراحی شده است. جاذب شوک کیدی انرژی حاصل از این کمربند سه نقطه ای را جذب کرده و از کودک در برابر هر نوع تصادف یا ترمز ناگهانی حفاظت می کند.

جاذب شوک کیدی

ماده استفاده شده برای جذب انرژی یک ماده اصطلاحا هایتک است که "Honey Comb 2" نام دارد و در نواحی حساس سر و شانه استفاده شده است تا از نقاط ضعیف بدن کودک به خوبی حفاظت کند.

اتصالات +K-fix

با استفاده از اتصالات K-fix کاربردی، این کار سیت می تواند به سادگی در سیستم ایزوفیکس در خودرو ثابت شود. سیستم بهینه شده اتصالات K-fix همچنین سبب می شود کارسیت بتواند به طرفین حرکن کند تا به این ترتیب انرژی جانبی ضربه ای در اثر تصادف به راحتی جذب شود. زاویه خوابیده قابل تنظیم آن سبب می شود کودک در موقعیتی راحت و با آرامش قرار بگیرد که به ویژه در سفرهای طولانی مدت مهم است. در خودروهایی که فاقد ایزوفیکس هستند، اتصالات K-fix میتوانند به سادگی جمع شوند.

رنگ و طراحی


مجموعه سال 2017 نه تنها در رنگ های مدرن ارائه شده است، بلکه به دلیل لوازم نقره ای استفاده شده در آن دارای حالت خاصی می باشد. پارچه های پد دار نرم جدید استفاده شده در این مدل کارسیت ها که رد صندلی و جای سر آن استفاده شده سبب افزایش میزان راحتی آن شده است. یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه الگوی خاص آن است. نقاط استفاده شده در آن کد مورس هستند که یک پیام خاص ارائه می کنند: «کیدی - ما کودکان خود را دوست داریم». منحصر به فرد و غیرقابل اشتباه

Lime Green

Nougat Brown

Royal Purple

Night Blue

Onyx Black

Steel Grey

Ocean Petrol

Ruby Red