OK

صندلی ماشین Evolution pro 2

سیستم منحصر به فرد حالت خوابیده برای کارسیت که بیشترین
مقدار ایمنی و راحتی را برای نوزاد به ارمغان می آورد.

گروه 0+؛ تا حدود 15 ماهگی،
حداکثر تا 13 کیلوگرم

مدل Evolution Pro 2 دارای یک ویژگی خاص ارگونومیک صاف برای حالت خوابیده است که در داخل و بیرون ماشین قابل استفاده است.
این مدل دارای سایز بسیار بزرگ بوده و در ترکیب با حالت خوابیده و قابلیت تنظیم فضا برای کودکان یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده به جای کری کات و کالسکه است. پزشکان متخصص کودکان و ماماها توصیه می کنند نوزاد در حالت خوابیده باشد، به ویژه در زمانی که قرار است سفری طولانی داشته باشد، این موقعیت ارگونومیک برای ستون فقرات درحال رشد کودک بسیار بهتر خواهد بود. کار سیت نوزاد می تواند در داخل ماشین با کمربند استفاده شود یا میتوانید برای فیکس کردن آن از پایه 2 ایزوفیکس کیدی استفاده کنید. این محصول به راحتی با یک کلیک روی این پایه نصب می شود. این کارسیت در آزمونهای Stiftung Warentest و ADAC شرکت کرده و در این آزمونها توانسته به نتیجه «خوب» 1/9در این تست دست پیدا کند.

به دلیل ایمنی خود برنده جایزه شده است.

کارسیت نوزاد مدل Evolution Pro 2 در آزمونهای Stiftung Warentest و ADAC شرکت کرده و در این آزمونها توانسته به نتیجه «خوب» 1/9 دست پیدا کند و همچنین از TCS رتبه «شدیدا توصیه شده» و از OAMTC رتبه «خوب» را دریافت کند. این مدل همچنین مطابق با استاندارد ECE-R44/04 برای موقعیت چپ شدن، ضربه از جلو و عقب است.

دارای قابلیت منحصر به فرد کاملا خوابیده که در سطح جهان کاملا منحصر به فرد است.

این فناوری آزمایش شده و اختراع شده توسط کیدی به شکل ویژه به منظور پاسخگویی به نیازهای نوزادان تازه متولد شده و همچنین نوزادان نارس تهیه شده است. با توجه به اینکه در این نوزادان عضلات گردن هنوز به شکل کامل رشد نکرده اند، در زمان خواب سر نوزاد به سادگی به سمت جلو خم می شود و این مساله میتواند برای وی مشکلاتی در خصوص نفس کشیدن و در نتیجه کاهش جذب اکسیژن ایجاد کند. این مشکل را میتوان به سادگی با قرار دادن نوزاد در حالت خوابیده برطرف کرد. با چرخاندن دسته، فریم تعبیه شده در کارسیت نوزاد به حالت خوابیده در می آید. این فریم باریک همچنین می تواند در صورت بروز تصادف یا در زمانی که جاده ناهموار است از ستون فقرات حساس کودک محافظت کند. پزشکان متخصص کودکان و ماماها توصیه می کنند نوزاد در حالت خوابیده باشد، به ویژه در زمانی که قرار است سفری طولانی داشته باشد، این موقعیت ارگونومیک برای ستون فقرات درحال رشد کودک بسیار بهتر خواهد بود.

مشخصات


سیستم مسافرت عالی

در ترکیب با کالسکه کیدی، مدل Evolution Pro 2 میتواند یک سیستم عالی برای مسافرت ایجاد کند و با توجه به ویژگی حالت خوابانده خود جایگزین بسیار مهمی برای کری کات است.

برای هر سایزی عالی است.

مدل Evolution Pro 2 می تواند بر اساس سایز نوزاد با استفاده از لایه درونی inlay یا از طریق سیستم سیستم مهار قابل تنظیم در 5 موقعیت به خوبی تنظیم شود. سایز این محصول بسیار بزرگ است و بنابراین کاملا می تواند برای نوزادان بزرگتر نیز استفاده شود.

دارای پوشش پارچه ای ساخته شده از پدهای نرم

پوشش پارچه ای ساخته شده از پدهای نرم برای نوزادان بسیار راحت است. این پوشش را میتوان خیلی سریع و راحت خارج کرده و در دمای 30 درجه شستشو داد.

نصب ساده و ایمن

مدل Evolution Pro 2 را می توان به صورتی ایمن در خودرو با استفاده از کمربند و یا با استفاده از پایه 2 ایزوفیکس کیدی نصب کرد.

رنگ و طراحی


مجموعه سال 2017 نه تنها در رنگ های مدرن ارائه شده است، بلکه به دلیل لوازم نقره ای استفاده شده در آن دارای حالت خاصی می باشد. پارچه های پد دار نرم جدید استفاده شده در این مدل کارسیت ها که رد صندلی و جای سر آن استفاده شده سبب افزایش میزان راحتی آن شده است. یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه الگوی خاص آن است. نقاط استفاده شده در آن کد مورس هستند که یک پیام خاص ارائه می کنند: «کیدی - ما کودکان خود را دوست داریم». منحصر به فرد و غیرقابل اشتباه

>

Lime Green

Nougat Brown

Royal Purple

>

Night Blue

Onyx Black

Steel Grey

Ocean Petrol

Ruby Red